Як очистити історію Google Chrome

При активному використанні інтернету накопичується багата історія відвіданих сторінок.

При активному використанні інтернету накопичується багата історія відвіданих сторінок. Вона може заважати конфіденційності та просто поточній роботі в інтернеті. В такому разі історію веб-серфінгу варто очистити. Ось, як це зробити у браузері Chrome від Google.

Відкрийте Google Chrome у Windows, Mac або Linux, а потім клацніть піктограму меню з трьома крапками у верхньому правому куті веб-переглядача. Звідти наведіть курсор миші на опцію «Додаткові інструменти» і виберіть «Очистити дані перегляду».

Щоб видалити всю історію відвіданих сторінок, виберіть «Весь час» у спадному списку у верхній частині екрана та встановіть прапорець «Історія відвіданих сторінок». Ви також можете очистити історію завантажень, файли cookie і кеш браузера, якщо хочете. Натисніть «Очистити дані», щоб завершити.

На смартфоні чи планшеті процес буде виглядати трохи по-іншому в залежності від вашого пристрою. Відкрийте Google Chrome на своєму телефоні або планшеті iPhone, iPad або Android. Натисніть на значок меню з трьома точками в правому верхньому куті на Android або в правому нижньому кутку на iPhone і iPad. Виберіть «Історія» в меню. Натисніть «Очистити дані про перегляд» у верхній частині списку історії і в нижній частині списку на iPhone і iPad.

Вирішіть, як далеко ви хочете очистити дані за допомогою опції «Часовий діапазон». Виберіть «Історія переглядів», а потім натисніть «Очистити дані».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я