П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Скільки інтернету можуть споживати автомобілі: звіт Chevrolet

tablet in the car travel

Сучасне авто – це більше смартфон з колесами. Тому не дивно, що вони споживають мобільний трафік для роботи різноманітних інтерактивних служб. Але скільки саме мегабайтів можуть витрачати автомобілі? Компанія Chevrolet поділилася такою інформацією.

Машини Chevrolet уже два роки підключені до мережі американського оператора OnStar через вбудовані SIM-картки з доступом до 4G LTE. Пасажири можуть отримувати доступ до нього по Wi-Fi зі своїх гаджетів. За ці два роки автівки спожили більше 3 мільйонів гігабайтів даних. Цей обсяг інформації дорівнює, наприклад, 100 мільйонам годин музики. Найбільше в інтернеті проводять час власники Chevy Silverado, які за два роки завантажили 1 мільйон гігабайтів.

Представники Chevrolet кажуть, що з 2014 року компанія продала 2,1 млн автомобілів з вбудованим модемом LTE. Останній розгортає точку доступу Wi-Fi, якої достатньо для одночасної роботи чотирьох гаджетів. У компанії кажуть, що досягнуті обсяги завантаження – не рекорд. Адже спостерігається тенденція до збільшеного споживання трафіку автомобілями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися