П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як зробити мобільний зв’язок кориснішим: поради від Vodafone Україна

Modern gadgets

Стільникові телефони вже давно стали невід’ємними помічниками щодня. Vodafone Україна зробив огляд спеціальних послуг, з якими ці гаджети будуть ще кориснішими.

Vodafone TV

Ця послуга дає можливість мати «під рукою» улюблені телеканали та радіостанції на території України без плати за інтернет-трафік. Без додаткової платні нею зможуть також користуватися члени сім’ї, адже, за умовами послуги, додаток можна встановити на три гаджети.

Дитина під наглядом

Послуга від Vodafone стала більш точною, оскільки отримала вбудований GPS у додатку для Android. Якщо раніше батьки могли знати координати свого чада з похибкою близько 300 метрів, то зараз вона знизилася до 50 метрів. Крім цього, у послузі «Дитина під наглядом» від Vodafone з’явилась можливість платити за принципом «платиш, коли користуєшся», введено місячну й тижневу передплату послуги, існує безоплатний період для нових користувачів послуги та реалізовано синхронізацію SMS та веб-запитів.

Навігатор

Послуга «Навігатор» пропонує повноцінний моніторинг переміщення автомобілів у режимі реального часу. За допомогою «Навігатора» від Vodafone можна отримувати інформацію про технічні параметри автомобіля, а також контролювати місцезнаходження працівників. Ця можливість особливо корисна, якщо співробітники виконують роботи підвищеної небезпеки.

Роумінг, як вдома

Найкращі умови роумінгу від Vodafone в 16 країнах Європи з пакетами 3G/2G-інтернету, хвилинами для спілкування та повідомленнями при підключенні тарифів Vodafone Red. Послугу можна замовити і на теренах нашої країни, і безпосередньо за кордоном, набравши комбінацію*600# .

Дзвінки в контактний центр

Кожен абонент Vodafone Україна може скористатись номером підтримки абонентів +380 500400111 та зателефонувати на нього безплатно з мобільного в роумінгу.

«Батьківщина на зв’язку»

Безплатна послуга інформування абонентів, які виїжджають за кордон. Разом із привітальними SMS у роумінг-мережі закордонного оператора абоненти Vodafone отримують повідомлення з адресою та телефоном посольства України в тій країні, де вони на даний час перебувають. Послуга підключена автоматично у всіх абонентів Vodafone Україна.

А ось корисні мобільні додатки, які можуть стати в пригоді:

Фото на диск-хмару. Фото Google – зручний сервіс, який завантажує і зберігає фотографії для подальшого їхнього використання у соцмережах. Додаток дає користувачам необмежений простір для завантаження фотографій і відео. Але слід пам’ятати, що зображення можуть мати роздільну здатність до 16 мегапікселів, а відео – не більшу, ніж Full HD.

Skyscanner – пошук свого рейсу. Додаток Skyscanner стане у пригоді на території великих аеропортів. За допомогою цього додатка можна знайти всі авіарейси між будь-якими містами, дізнатися, чи є вільні місця на борту, вартість квитка, і, звичайно ж, зарезервувати квиток просто зі смартфона або планшета. Інтерфейс додатка зручний і зрозумілий, а умови використання інтернету в роумінгу з послугою «Роумінг, як вдома» від Vodafone надзвичайно вигідні.

Перекладач. Перекладач Google – це 90 словників у кишені. Додаток варто мати хоча б з огляду на те, що інколи потрібно дізнатись значення ключових слів.

Перевірка курсів валют. Мобільний додаток XE – це проста й надійна програма, що дозволяє миттєво дізнатись вартість валюти у країні перебування. Додаток має одну хитрість: щоб стерти всі розрахунки, достатньо просто потрусити телефоном.

Пошук Wi-Fi. WiFi Finder шукає всі точки доступу до Wi-Fi у місті перебування, показує їх на карті й підказує, яка з них є безплатною.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися