Невизначене майбутнє Skype

Суд Євросоюзу став на бік British Sky Broadcasting Group у суперечці з корпорацією Microsoft з приводу реєстрації торгової марки Skype і логотипа у вигляді хмари.

Софтверна корпорація намагається зареєструвати бренд Skype на європейському ринку протягом багатьох років. Однак цьому перешкоджає британська компанія Sky (або BSkyB), яка стверджує, що назва популярного сервісу IP-телефонії співзвучна з ім’ям Sky аж до змішування. До того ж у перекладі з англійської Sky означає «небо», тоді як у логотипі Skype чітко проглядається хмара.

Проведені в Європі опитування населення показали, що найчастіше споживачі сприймають названі бренди як одну марку. А це може вводити клієнтів компаній в оману. Тому суд відмовив Microsoft у реєстрації торгової марки Skype в Євросоюзі, взявши до уваги доводи опонентів.

Перейменувати сервіс IP-телефонії британська компанія поки не вимагає. Однак це може змінитися в майбутньому. Адже через BSkyB редмондському гігантові вже довелося змінювати назву свого продукту. У 2014 році сервіс SkyDrive перейменували на OneDrive саме через те, що в його назві було слово Sky.

Утім Microsoft повідомила про намір оскаржити постанову суду: у корпорації вважають, що ніякої плутанини серед споживачів назва Skype не викликає.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я