Середа, 22 Травня, 2024

Смарт-годинники Samsung отримали безконтактний термометр для всього

Невдовзі ваш Samsung Galaxy Watch вимірюватиме температуру на будь-якій поверхні. Samsung підтвердила, що датчик температури буде краще використовуватися в майбутніх моделях Galaxy Watch 6 і наявних годинниках Galaxy Watch 5. За допомогою нового додатка під назвою Thermo Check: LifeTemperature можна безконтактним способом вимірювати температуру будь-чого.

У дописі в блозі, в якому детально описуються зміни, Samsung повідомила, що новий додаток Thermo Check уже доступний у Play Store. Він дозволить власникам вимірювати температуру їжі перед ними, воду в басейні та навколишнє середовище без необхідності фізичного контакту з поверхнею. Існує навіть ілюстрація того, як дізнатися про гарячу сковороду, попросивши власника спочатку зняти розумний годинник, а потім піднести його близько до посуду.

Виходячи з формулювання в цьому прес-релізі, Galaxy Watch 6 і Watch 6 Classic можуть підтримувати цю програму з коробки, тоді як Galaxy Watch 5 доведеться чекати оновлення прошивки. Немає жодної згадки про серію Galaxy Watch 4 2021 року, що, мабуть, означає, що вони не підтримуватимуть новий додаток Thermo Check.

Додаток Thermo Check створено не компанією Samsung, а південнокорейським розробником на ім’я Партрон, чий список опублікованих програм включає кілька супутніх програм для споживчих пристроїв, зокрема розумні термостати, навушники Bluetooth тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися