П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Смарт-годинники з Wear OS дозволять засмагати на сонці безпечніше

У смарт-годинників на базі операційної системи Google Wear OS з’явилася опція турботи про любителів засмаги. Офіційний додаток для моніторингу погоди навчився отримувати локальний індекс інтенсивності ультрафіолетового випромінювання.

Інформація про ультрафіолетове випромінювання не отримується з датчиків безпосередньо на смарт-годиннику з Wear OS. Додаток моніторингу погоди просто завантажує його по інтернету із серверів.

Дані про індекс ультрафіолетового випромінювання виводяться поруч з іншою інформацією про погоду. Це може стати проблемою для сторонніх тем оформлення.

Плитка погодного додатка вже отримувала редизайн минулого року. Вона наразі показує поточні метеоумови, локацію юзера, температуру та прогноз опадів. Індекс ультрафіолетового випромінювання розмістився у верхньому лівому куті.

Погодний додаток Google Weather для смартфонів вже показує інформацію про рівень ультрафіолетового випромінювання.

Ультрафіолетовий індекс розробили та стандартизували Всесвітня організація охорони здоров’я та Всесвітня метеорологічна організація в 1994 році. Індекс показує рівень небезпеки перебування на сонці за шкалою від 0 до 12 балів. Коли індекс перевищує позначку 4, не рекомендується знаходитися під прямими сонячними променями.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися