Смарт-помічник Hello Egg – «український слід» на CES 2017

На виставці CES вихваляються своїми розробками не тільки імениті зарубіжні корпорації. Технологічний стартап RnD64 на експозиції у Лас-Вегасі продемонстрував гаджет Hello Egg, що стане в пригоді усім, хто порається в кухні, пише venturebeat.

Компанія RnD64 хоч і зареєстрована у Вашингтоні, однак підкреслює, що є «стартапом з українським корінням». І це цілком виправдано, оскільки її центр розробки знаходиться в Києві.

hello-egg-3

Hello Egg має форму великого яйця та оснащений дисплеєм з внутрішньою проекцією. Пристрій, що відноситься до інтернету речей, виконує роль інтелектуального асистента з голосовим керуванням, який надаватиме допомогу під час приготування їжі. Гаджет плануватиме меню відповідно до кулінарних особливостей та вподобань власника, а також допоможе скласти список покупок.

На вбудованому дисплеї Hello Egg транслюватиме покрокові відео рецепти для різноманітних страв. Штучний інтелект системи імітуватиме людські реакції, надаватиме різноманітну корисну інформацію, наприклад, останні новини з інтернету, і транслюватиме музику.

Розробники поки що не повідомляють навіть приблизну ціну Hello Egg. Очікується, що серійне виробництво пристрою розпочнеться у першому кварталі 2017 року.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я