Четвер, 25 Липня, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Вікторія Рубан

ruban

Вікторія – керівник відділу зв’язків з громадськістю. У смартфонах цінує простоту та зручну клавіатуру.

У мене два телефони – по одному в кожну руку. Один – доволі банальний iPhone. А от другий – справжній вінтаж: BlackBerry Bold із сенсорним екраном і QWERTY-клавіатурою. Зараз він старенький і трохи подертий, але колись модель була дуже модною, особливо серед людей бізнесу. На заході Blackberry користувалися не тільки бізнесмени, а практично всі – від лондонських таксистів до британської королеви. Розробники ВВ зробили своїм головним козирем конфіденційність, повний захист даних і передачу їх у зашифрованому вигляді. У результаті сервіс ВВ став корпоративним стандартом багатьох міжнародних компаній.

Утім, для мене найпривабливіше у ВВ – не шифрування інформації, а безлімітний доступ до пошти та інтернету. Поштою дуже зручно користуватись: у ВВ забезпечена максимальна інтеграція з наявними поштовими системами, підтримуються та адаптуються під екран телефона (важливо!) всі популярні офісні формати Microsoft® Word (DOC), Excel (XLS), Power Point (PPT), Adobe® (PDF), картинки (JPG, GIF, BMP, TIFF), zip-архіви (ZIP). Повідомлення і навіть надважкі файли з презентаціями, фото, відео надходять на ВВ миттєво, набагато швидше, ніж на мій робочий комп’ютер.

Також, з огляду на кількість текстів, які мені доводиться набирати й редагувати, велика перевага – клавіатура QWERTY. Не знаю, як для кого, а для мене жоден сенсорний екран не зрівняється з нею за зручністю.

The last but not the least (останнє, але не в останню чергу) – фінансовий фактор. Секрет ВВ у тому, що дані «стискаються», кодуються і лише після того відправляються на сервер. Тож обсяги завантажених або переданих даних значно менші, а рахунки за мобільний інтернет мізерні, навіть у роумінгу.

А ще в режимі очікування ВВ не виходить в інтернет, аби перевірити нові листи в пошті та зміни у календарі, що значно економить заряд батареї.

Власне, з причин, перерахованих вище, не можу розлучитися зі своїм ВВ й досі.

Власні смарфтони та користувацький досвід інших керівників Vodafone Україна:

Смартфони керівників Vodafone Україна: Олена Котельнікова
Смартфони керівників Vodafone Україна: Владислав Войтович
Смартфони керівників Vodafone Україна: Олег Решетін
Смартфони керівників Vodafone Україна: Сергій Самокрик
Смартфони керівників Vodafone Україна: Анатолій Клімашевський
Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися