Вівторок, 18 Червня, 2024

Смартфони навчились шукати щастя

Вважається, що «розумні» мобільні телефони – це джерело стресу, однак з розробкою вчених університетів Каліфорнії та Берклі ці гаджети зможуть знайти джерело радості. Створена трьома студентами програма Happyness позиціюється ними як інструмент для фокусування на важливих речах, а побічний ефект від цього – відчуття задоволення та щастя.

Для своєї роботи утиліта постійно впродовж дня відстежує настрій власника гаджета. Окрім цього, можна власноруч виставити рейтинг задоволення та вести журнал щастя, щоб знати, в які дні було найкраще самопочуття. Після збору інформації програма створює графік радості в часі.

Розробники кажуть, що в магазинах програм є багато утиліт, які націлені на підвищення задоволеності користувача. Для цього вони пропонують грати в ігри та виконувати вправи. У Happyness інший підхід – вона пропонує змінити свої звички. Хоча це, за словами розробників, працює ефективніше, однак вони вже стикнулися з проблемами. Коли у користувачів проходить ефект новизни, вони просто забувають регулярно користуватися цією утилітою. Однак автори кажуть, що знали про це ще до виходу програми і працюють над цим.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися