МТС – за велосипеди

«Зелений» двоколісний транспорт у містах-мегаполісах дозволяє не лише берегти природу, але й заощаджувати час в дорозі, оминаючи затори, і тому він як ніколи популярний. МТС підтримує подібні ініціативи своїх робітників, і завдяки цьому її визнали однією з найбільш дружніх до київських велосипедистів.

Нагороджували кращих велопрацедавців Києва 16 вересня 2014 р. на Майдані Незалежності під час флешмобу «Велосипедом на роботу», який проходив у рамках Європейського тижня мобільності. За підсумками конкурсу «Велопрацедавець-2014», який проводить асоціація велосипедистів, компанія «МТС Україна» посіла друге місце і стала однією з кращих організацій, що облаштувала зручності для велосипедистів та заохочує своїх працівників приїжджати на роботу велосипедом. До трійки переможців конкурсу увійшли також компанії Luxoft та «Інфопульс».

Працівники головного офісу «МТС Україна», який знаходиться за адресою вул. Лейпцизька, 15, користуються велопарковкою на 14 паркомісць. Вона розташована у дворі будівлі, знаходиться під охороною та захищена від опадів. Усередині офісу є душова кабіна з феном, а також гардероб і персональні шафи, для перевдягання та власних речей. Окрім цього, велосипедисти в «МТС Україна» можуть обирати зручний для себе графік роботи (приїжджати на роботу раніше або пізніше), працювати поза офісом два дні на місяць (у рамках програми «Віртуальний робочий день»), а також мають більш лояльне ставлення до дрес-коду. Цікаво, що велосипед як транспортний засіб використовують переважно працівники з технічної дирекції та IT.

«Нам дуже приємно, що офіс «МТС Україна» визнали одним з кращих для велосипедистів. Ми намагаємось підтримувати в компанії атмосферу, яка надихає творити і дозволяє отримувати задоволення від життя, не розділяючи його на роботу і дозвілля. Окрім того, ми приділяємо багато уваги популяризації здорового способу життя. Цього року ми навіть відзначили День народження компанії веломарафоном – декілька сотень співробітників, з топ-менеджерами включно, змагались на дистанціях 5 і 20 км. Але ми не обмежуємось лише велоспортом. В офісі облаштовано спортивну кімнату з тенісним столом, а на терасі офісу проходять регулярні заняття з йоги. Також наші співробітники – постійні учасники аматорських та професійних змагань з бігу: «МТС Харківський міжнародний марафон», «Пробіг під каштанами», «Пробіг з вірою у серці», «Небесна сотня» – в усіх цих подіях бере участь команда марафонців МТС», – говорить директор з управління персоналом «МТС Україна» Надія Сіренко.

Оператор підтримує велосипедистів не лише в своєму головному офісі. Уже кілька років у Львові працює благодійний велопрокат, де кожен може орендувати велосипед за допомогою мобільного телефону, відправивши SMS на короткий номер. Виручені від прокату гроші компанія перераховує на потреби дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело». МТС Україна» також є постійним учасником тижня Європейської мобільності який щорічно проходить у Львові.

У минулих роках переможцями конкурсу «Велопрацедавець» були: телеканал 1+1 (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), Melexis Ukraine – розробник інтегральних схем (2011), IT-компанія GlobalLogic (2010).