Четвер, 22 Лютого, 2024

Смартфони Palm можуть повернутися на мобільний ринок

Відомий, але зниклий бренд Palm може повернутися в мобільну індустрію. Права на це ім’я декілька місяців тому місяців тому перекупила у HP стороння компанія Wide Progress Global Limited. Деталей поки що мало, але експерти вважають, що випуском гаджетів займеться Alcatel.

Такі висновки вони роблять через те, що Wide Progress Global Limited належить Ніколасу Зібелю – главі американського та тихоокеанського представництва Alcatel OneTouch. Окрім цього, на новому сайті Palm крім стандартного напису «Очікуйте вже скоро» є ще фраза «Розумний хід». Остання є також брендом Alcatel, який з’явився ще в 2013 році на виставці IFA.

Сам бренд Alcatel свого часу перекупила китайська TCL, яка змогла відновити це ім’я на ринку і збільшити продажі смартфонів, що випускаються під цією маркою. Це бюджетні та середні апарати, а ось флагманські моделі в портфоліо Alcatel відсутні. Тому експерти припускають, що під назвою Palm можуть випускатися саме високопродуктивні пристрої під управлінням Android.

Ще одним можливим варіантом може стати використання імені Palm для продажів тих же Alcatel OneTouch на локальних ринках, де це ім’я колись було популярним, наприклад, у США. Такий підхід може допомогти компанії збільшити продажі, однак не варто забувати, що бренд вже кілька років не використовувався, тому таке використання ностальгічних почуттів аудиторії може не набути достатнього для успіху ефекту.

Самі компанії поки не дають коментарів з цього питання.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися