Четвер, 18 Квітня, 2024

Смартфони Huawei почали показувати рекламу на екрані блокування

Деякі власники смартфонів Huawei останніми днями отримали неприємний сюрприз від своїх апаратів. На їхньому екрані блокування раптово почала відображатися реклама. Huawei каже, що вона до цього не причетна, але користувачі бачать кілька фактів, які говорять про зворотне.

«Реклама не ініційована Huawei, – офіційно коментує компанія  виданню Digital Trends. – Ми заохочуємо користувачів перевірити налаштування додатків чи слідувати публічно доступним інструкціям з видалення реклами на екрані блокування». У Huawei підкреслили, що рекламу показує який сторонній додаток чи сервіс. У компанії також нагадали про подібний випадок з телефонами Samsung близько року тому.

Однак не всі користувачі повірили у таке пояснення. Адже реклама розміщується в фірмовому магазині шпалер Huawei Magazine Unlock. Також досить дивно виглядає,  що багато користувачів, включаючи власників флагманських пристроїв типу Huawei P20, випадково почали отримувати рекламу в один і той же день. Обговорення на порталі Reddit показує, що реклама сайту Booking.com в магазині шпалер Huawei виглядає так, наче це звичайні шпалери. Її можна видалити вручну. Також можна позбутися реклами, якщо не використовувати магазин шпалер для екрану блокування Huawei.

Реклама в телефонах вже стала звичним явищем, і подібне практикує багато виробників. Наприклад, Amazon продавала телефони Prime, в яких демонстрація реклами давала знижку на девайс. Виробник Xiaomi також відомий тим, що показує рекламу у незвичних місцях прошивки, включаючи меню налаштувань. При цьому компанія прямо попереджає користувачів своїх пристроїв про те, що вони будуть отримувати рекламу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися