Середа, 29 Травня, 2024

В Android з’явилися аудіосмайли: булькатимуть під час дзвінків

Якщо вам бракувало способів вираження своїх емоцій під час голосових дзвінків, ваш смартфон скоро почне допомагати в цьому. Google створив для Android аудіосмайли. Це звукова імітація знайомих вам графічних емоджі, без яких не обходиться спілкування в месенджерах. Ці звукові Audio Emoji відтворюватимуться під час дзвінків.

Audio Emoji зараз з’являється в бета-версії програми Google Phone (версія 128) і має бути широко розгорнуто протягом наступних кількох тижнів. Ця функція вперше була помічена в розробці під назвою «Звукова реакція» ще у вересні минулого року.

Ось як це працює: під час розмови просто виберіть один із шести варіантів емодзі — плескання, сміх, вечірній гудок, плач, емодзі-какання або класичне «ба дум цс». Програма Google Phone створить коротку анімацію, а потім і ви, і співрозмовник почуєте відповідний звуковий ефект.

У налаштуваннях програми «Телефон» Google пояснює, що ви можете використовувати ці аудіо-емодзі, щоб висловити емоції та додати легкості розмовам.

Наразі є два способи отримати доступ до Audio Emoji: ви можете знайти для цього кнопку в додатковому меню або скористатися чіпом, який з’явиться на головному екрані виклику. Google також включив зручне налаштування, щоб повністю вимкнути цю функцію, якщо вона надто відволікає.

Щоб запобігти надмірному використанню, існує невелика затримка між кожним відтворенням звукового ефекту. Це, напевно, добре, враховуючи, що деякі звуки можуть трохи дратувати, якщо їх використовувати занадто часто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися