Четвер, 29 Лютого, 2024

Смартфони отримають технологію Dual Wi-Fi: що це таке

Китайські бренди Oppo і Vivo, які належать корпорації BBK, отримають нову технологію. Вона називається Dual Wi-Fi і поліпшить пересилання даних Wi-Fi. Розробники обіцяють збільшення пропускної здатності бездротового каналу, а також підвищення його стабільності.

Технологія Dual Wi-Fi дозволяє смартфону одночасно підключатися до двох діапазонів бездротової мережі 2,4 ГГц і 5 ГГц. Для її роботи необхідно мати роутер, який підтримує одночасну роботу в цих діапазонах. Розробники кажуть, що з Dual Wi-Fi смартфон зможе миттєво перемикатися на іншу мережу, якщо одна почне збоїти.

В офіційному акаунті ColorOS в китайській соцмережі Weibo опублікували 40-секундний демонстраційний ролик про роботу цієї технології. Флагманський Oppo Reno 10x Zoom спершу під’єднали до мережі 2,4 ГГц, а потім – до мережі 5 ГГц. При цьому швидкість пересилання даних зросла на 322%, швидкість завантаження веб-сторінок збільшилася на 44,5% проти звичайного з’єднання Wi-Fi.

Vivo продемонструвала використання Dual Wi-Fi на двох своїх смартфонах серії iQOO. Мобільники вибирають найшвидше з’єднання, що також значно збільшує швидкість пересилання даних.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися