У Hitman 2 показали мережевий режим «Ghost Mode»

Щоб запобігти спробам «братовбивства», хітманам не дозволять взаємодіяти і тим більше вбивати один одного

Для багатьох фанатів Hitman мережевий режим був давньою мрією, яка дозволила б готувати складні операції разом з другом або змагатися в майстерності вбивств з опонентом. «Хітман 2» спробує втілити цю мрію. Про кооперативний снайперський режим повідомили ще під час анонсу нової частини гри, але днями IO Interactive показала змагальний «Режим привиду».

Після запуску «Привиду» геймерів закидають на спільну карту, і система рандомно визначає ціль для кожного. За успішно проведене вбивство (тихо і без слідів) гравець отримує бал, після чого з’являється нова ціль. За усунення не тієї людини бал знімається. Грають до 5.

Щоб запобігти спробам «братовбивства», хітманам не дозволять взаємодіяти і тим більше вбивати один одного. Але «ізоляція» не стосується екіпіровки. По карті розкидані спеціальні ящики зі спорядженням, і якщо один з учасників візьме екіпіровку, то іншому вона не дістанеться. Охоронці також будуть реагувати на дії обох гравців, що дозволить ускладнити завдання опоненту.

Якщо операція провалилася і 47-й прийняв іслам, то його просто перекинуть на ту ж локацію в останній збереженій уніформі і з бойовим статусом, щоб перемогти, досить втекти від погоні і змінити екіпіровку. Наочна демонстрація:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я