Четвер, 18 Квітня, 2024

Смартфони почнуть ефективніше працювати з файлами: анонсували UFS 3.1

Файлова пам’ять у смартфонах стала ще кращою – для неї підготували стандарт UFS 3.1. Його розробники з комітету JEDEC кажуть, що він не збільшує швидкість, але підвищує загальну ефективність роботи з файлами.

Шина UFS прийшла на заміну EMMC. Остання є фактично стандартом карт SD, якому властива дуже повільна робота з невеликими блоками файлів. UFS підняла швидкість роботи з файлами, дозволивши флеш-накопичувачам смартфонів наблизитися за продуктивністю до SSD-накопичувачів.

Нова версія UFS 3.1 не збільшує швидкості пересилання файлів. Замість цього вона пропонує архітектуру з кеш-буфером на основі однокоміркової пам’яті NAND SLC. Це збільшує швидкість запису інформації, яка невисока в сучасної багатокоміркової NAND.

Також з’явиться стан DeepSleep, який у простих схемах гаджетів дозволить позбутися власних джерел живлення та використовувати джерела, які призначені для інших компонентів.

Наостанок система зможе контролювати продуктивність про зниження продуктивності при критичному зростанні температури. Флеш-пам’ять дуже залежить від температури, при якій відбувається запис. Чим вона вища, тим меншою виявляється надійність зберігання даних.

Флеш-пам’ять UFS 3.1 з’явиться наприкінці поточного року. Гаджети з нею можна очікувати під кінець року чи на початку наступного.

1 коментар

  1. Поправте мову, останній параграф складно сприймається. Краще відмовтеся від машинного перекладу взагалі.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися