Вівторок, 28 Травня, 2024

Смартфони Xiaomi навчилися розпізнавати сонце та вмикати максимальну яскравість

Усім, хто не користується опцією автоматичної яскравості, знайоме відчуття незручності, коли виходиш з приміщення на яскраве сонце. У такий момент екран телефона сліпне, і на ньому нічого не розгледіти. Доводиться навпомацки шукати повзунок яскравості та збільшувати її на максимум. Для власників смартфонів Xiaomi ці страждання завершилися – прошивка MIUI 11 навчилася розпізнавати сонце.

У новій прошивці з’явився режим Sunlight Mode, в якому мобільник автоматично підвищує яскравість дисплея до комфортного рівня при яскравому освітленні. При цьому неважливо, що опція автоматичного регулювання яскравості вимкнена.

Знайти Sunlight Mode («Режим сонця») можна в налаштуваннях MIUI 11 у розділі «Дисплей». У пункті «Рівень яскравості» є опції «Автоматична яскравість» та «Нічний режим», між якими і розмістився «Режим сонця».

Ентузіасти із сайту XDA Developers встановили, що Sunlight Mode активується, коли сенсор освітлення смартфона сприймає світловий потік у 12 000 люкс протягом 5 секунд (це яскраве сонячне світло). Якщо протягом 2 секунд яскравість стає меншою за цей рівень, смартфон повертається на попереднє значення яскравості екрана.

Xiaomi вже випустила MIUI 11 для Poco F1, Redmi K20, Redmi 5, а також кількох інших апаратів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися