Смартфони Xiaomi навчилися розпізнавати сонце та вмикати максимальну яскравість

Мобільник автоматично підвищує яскравість дисплея до комфортного рівня при яскравому освітленні

Усім, хто не користується опцією автоматичної яскравості, знайоме відчуття незручності, коли виходиш з приміщення на яскраве сонце. У такий момент екран телефона сліпне, і на ньому нічого не розгледіти. Доводиться навпомацки шукати повзунок яскравості та збільшувати її на максимум. Для власників смартфонів Xiaomi ці страждання завершилися – прошивка MIUI 11 навчилася розпізнавати сонце.

У новій прошивці з’явився режим Sunlight Mode, в якому мобільник автоматично підвищує яскравість дисплея до комфортного рівня при яскравому освітленні. При цьому неважливо, що опція автоматичного регулювання яскравості вимкнена.

Знайти Sunlight Mode («Режим сонця») можна в налаштуваннях MIUI 11 у розділі «Дисплей». У пункті «Рівень яскравості» є опції «Автоматична яскравість» та «Нічний режим», між якими і розмістився «Режим сонця».

Ентузіасти із сайту XDA Developers встановили, що Sunlight Mode активується, коли сенсор освітлення смартфона сприймає світловий потік у 12 000 люкс протягом 5 секунд (це яскраве сонячне світло). Якщо протягом 2 секунд яскравість стає меншою за цей рівень, смартфон повертається на попереднє значення яскравості екрана.

Xiaomi вже випустила MIUI 11 для Poco F1, Redmi K20, Redmi 5, а також кількох інших апаратів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я