Четвер, 18 Квітня, 2024

Sony FDR-X3000R: екшн-камера для затятих екстремалів

Екшн-камера FDR-X3000R від Sony – новий інструмент для зйомки відео, які можуть сколихнути весь інтернет.

FDR-X3000R _cr

Камера поєднує якісні компоненти й сучасні доробки Sony в галузі відеозйомки. Основа пристрою – 8,3-мегапіксельна матриця, яка дозволяє знімати сюжети у форматі 4К. Важлива відмінність моделі – досконала система оптичної стабілізації Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS), котра мінімізує вплив струсів та різких рухів під час зйомки, що дає змогу встановлювати гаджет на кермо байка чи захисний шолом.

FDR-X3000R

Пристрій створено для роботи в будь-яких умовах: корпус має захист від пилу та вологи, а набір кріплень підійде до будь-якого спорядження та дозволить знімати з незвичних ракурсів. Підводний бокс витримує занурення на глибину аж до 60 метрів.

FDR-X3000R_0003

Камера має чимало швидких налаштувань головних параметрів зйомки, підтримує дистанційне керування зі смартфонів чи планшетів через фірмовий мобільний додаток.

З-поміж інших можливостей гаджета варто відзначити зміну налаштувань кута огляду («широкий», «середній», «вузький») а також триразове масштабування, які можуть застосовуватися навіть під час зйомки. Різні режими роботи, як-от циклічна зйомка, надшвидкий запис у форматі Full HD 100р для створення ефекту сповільненого руху, потокова трансляція через платформу Ustream та серійна зйомка, допоможуть у створенні ефектних відео.

FDR-X3000R_0004

Очікується, що новинка з’явиться у продажу в листопаді 2016 року, рекомендована роздрібна ціна Sony FDR-X3000R поки що залишається невідомою.

Відео, що демонструє можливості оптичної стабілізації FDR-X3000R:

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися