Неділя, 21 Квітня, 2024

Sony представила навушники LinkBuds з кільцевим динаміком

Sony презентувала бездротові TWS-навушники LinkBuds. Їх відмінність від конкурентів – незвичний кільцевий динамік. Sony запевняє, що у такий спосіб користувач буде чути музику «не втрачаючи контакту з навколишнім світом».

«Кільцевий драйвер – має отвір у центрі діафрагми, що забезпечує високу звукову прозорість і дозволяє чітко чути навколишні звуки. Завдяки цьому користувач завжди буде в курсі, коли до нього звертаються, навіть під час телефонних дзвінків», – кажуть в Sony.

Характеристики Sony LinkBuds

Модель важить орієнтовно 4г, захисна поверхня закриває діафрагму динаміка, вона вбудована в корпус, що дозволяє заощадити місце.

У навушників цікава система керування. Функція Wide Area Tap дає змогу керувати відтворенням музики за допомогою подвійного або потрійного дотику перед вухом – торкатися самих навушників LinkBuds не потрібно.

Також в навушники інтегрована система «адаптивного керування гучністю». Це інтелектуальна функція, що автоматично оптимізує гучність залежно від оточення: зменшує її в тихих місцях і збільшує в шумних.

Підписуйтесь на наш Telegram

Ще одна цікава функція називається Speak-to-Chat. Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться.

Навушники LinkBuds мають функцію Fast Pair від Google. Вона дозволяє як під’єднуватися до пристроїв Android через Bluetooth, так і легко знайти навушники, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування на смартфоні.

Sony LinkBuds мають класу захисту IPX4 – від бризк та поту. Час автономної роботи близько 5,5 годин. Навушники очікуються в Україні у квітні 2022 року за орієнтовною ціною 5999,00 грн.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися