Неділя, 25 Лютого, 2024

Sony припиняє продажі смартфонів в шести регіонах

Мобільний підрозділ корпорації Sony вже багато років бореться за виживання, але його зусилля виявилися марними. Нещодавно компанія оголосила результати річного звіту, які виявилися рекордно низькими навіть попри зниження прогнозів продажів протягом року. Тепер стало відомо, що компанія покидає ринок смартфонів на шести ринках.

За попередньою інформацією, зупинення продажів у деяких регіонах є частиною стратегії по зменшенню операційних витрат на 50% до 2020 року. Sony припинить продажі в Індії, Австралії, Канаді, Південній Америці, Мексиці та Близькому Сході. Компанія планує сфокусуватися на Японії, Тайвані, Гонконзі та Європі.

Аналітики вже тривалий час прогнозують вихід Sony з деяких ринків. За оцінками GSMArena, як тільки компанії вдасться зупинити збитковість, вона знову зможе почати думати про інновації та конкуренцію.

У Sony Mobile прогнозували, що за 2018 фінансовий рік, який закінчився в березні, продажі смартфонів сімейства Xperia складуть 10 млн штук. За кілька місяців компанія знизила прогноз до 9 млн, а потім і – 7 млн. В січні японський електронний гігант також скоротив свої очікування – до 6,5 млн штук.

Порівняно з 2017 роком скорочення поставок склало 51,85 %. Драматичніші цифри можна отримати, розглянувши квартальні результати. У першій чверті 2019 року Sony змогла відвантажити всього лише 1,1 млн апаратів. Найгіршого квартального показника компанія ще не демонструвала, хоча ще п’ять років тому, в кінці 2014 року, вона била власні рекорди, продавши майже 12 млн смартфонів за три місяці.

Ситуацію з продажами не поліпшив вихід флагманської моделі Xperia XZ3 у жовтні 2018 року. Новинка зробила сплеск продажів лише на на 0,2 млн — з 1,6 до 1,8 млн штук.

Надзвичайно низькі результати поставок означають втрати у $869 млн. У Sony через це вже запланували звільнення тисяч робітників та інші заходи. Таким чином планується знизити операційні витрати на 50%.

У Sony прогнозують, що в 2019 році падіння продовжиться. Компанія передбачає, що в нинішньому фінансовому році продажі складуть 5 млн смартфонів – на 1,5 млн менше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися