Samsung розробила технологію зарядки смартфона потужністю 100 Вт

Подробиць про зарядку 100 Вт від Samsung поки не має, але можна припустити, що вона буде схожа на рішення від Xiaomi

У Samsung створили контролери заряджання, які здатні у кілька разів підняти потужність існуючих технологій заряджання. Сьогодні найшвидшим доступним на ринку рішенням є Oppo SuperVOOC, яка забезпечувала 50 Вт потужності. Інженери південнокорейського гіганта хочуть збільшити цю цифру вдвічі, довівши її до 100 Вт.

Контролери заряджання називаються SE8A і MM101 і обидва відповідають специфікаціям USB-PD 3.0 і підтримують зарядку струмом 5 ампера при напрузі 20 вольт. Також Samsung зазначає, що SE8A став першим у галузі контролером живлення з підтримкою USB Power Delivery і вбудованим додатковим елементом безпеки Secure Element. Котролер MM101 відрізняється тим, що підтримує алгоритм шифрування AES і включає в себе можливості вимірювання вологості для забезпечення більш безпечних умов зарядки. Нові контролери призначені зовсім не тільки для смартфонів, їх можна використовувати в планшетах і ноутбуках.

Подробиць про зарядку 100 Вт від Samsung поки не має, але можна припустити, що вона буде схожа на рішення від Xiaomi. Вона має таку ж потужність та робочий струм і напругу. Тестування показало, що вже за 17 хвилин зарядка Xiaomi заряджає на 100%, тоді як найближчий конкурент від Oppo поповнив заряд акумулятора лише на 65%. Це враховуючи, що Xiaomi Super Charge Turbo заряджала акумулятор ємністю 4000 мА·год, а Oppo SuperVOOC – батарею на 3700 мА·год. Для дозаряджання до 92% ця технологія потребує 30 хвилин. Для порівняння, рішення на 55 Вт Huawei Super Charge для смартфона Mate X потребує 35 хвилин на повну зарядку. Поточні девайси Xiaomi здатні приймати енергію на рівні 27 Вт. При цьому навіть її свіжі флагмани комплектуються зарядним пристроєм на 18 Вт.