П’ятниця, 14 Червня, 2024

Sony випустила для Linux офіційний драйвер PlayStation 5 DualSense

Власники комп’ютерів з Linux зможуть простіше підключати контролер PlayStation 5 DualSense та інші аксесуари для цієї ігрової консолі. Таке стало можливим завдяки офіційному драйверу ядра від Sony.

Новий драйвер підтримує роботу ігрового контролера в режимах USB та Bluetooth. Працює вся основна функціональність, зі світлодіодами, датчиками руху, тачпадом, батареєю, світловою смугою включно.

Не працюють унікальні функції DualSense, такі як адаптивні тригери Adaptive Triggers та вібрація VCM. У Sony кажуть, що ці функції потребують великих обсягів даних та складних структур даних, і вони поки не знають, як їх реалізувати через наявні засоби. У майбутньому планується знайти спосіб, як реалізувати потрібне загальнодоступними інструментами.

Ядро Linux уже має драйвер hid-sony, нове програмне забезпечення доповнює його драйвером hid-playstation. На останній планується перевести апаратне забезпечення Sony.

Новий драйвер містить трохи більше 1400 рядків коду. Він знаходиться в тестовому режимі і ще не готовий для публічного випуску. Бажаючі можуть скласти його самостійно, встановивши 13 патчів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися