Неділя, 19 Травня, 2024

Spotify хоче заблокувати корисну функцію для тих слухачів, які не платять

Сервіс потокового аудіо Spotify тестує видалення функції, що відображає текст пісень на мобільних пристроях. Без цієї функції залишаться користувачі, які не хочуть оформлювати платну підписку. Деякі користувачі сервісу уже бачать повідомлення «Насолоджуйтесь текстами на Premium» із проханням перейти на платний тариф.

Раніше юзери Spotify могли бачити, що в деяких піснях, коли вони прокручують екран вниз, під піснею, яка зараз відтворюється, з’являється живий текст – як під час караоке.

Spotify, схоже, перевіряє, чи варто перемістити цю та кілька інших функцій в платний тарифний план. Серед таких є ще функція AI DJ, яка діє майже як ваш власний ді-джей, рекомендуючи список відтворення з випадковими голосовими перервами, створеними штучним інтелектом.

У розмові з The Verge співголова відділу глобальних комунікацій Spotify, уточнив, що наразі вони лише «тестують» нововведення. Згодом, за результатом тестування, нововведення можуть розгорнути для всіх або скасувати.

Spotify є одним із найвідоміших сервісів потокового передавання музики, доступних на даний момент завдяки своїй величезній бібліотеці музики. Коли в липні Spotify оголосив про прибутки за другий квартал 2023 року, кількість активних користувачів щомісяця зросла на 27% до 551 мільйона, а кількість підписників зросла на 17% порівняно з минулим роком до 220 мільйонів протягом квітня та червня. Це означає, що приблизно 60% користувачів Spotify використовують безкоштовний тариф.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися