Вівторок, 12 Грудня, 2023

Набридло дивитися відео на YouTube? Тоді запускайте там ігри – новий розділ Playables

YouTube почав обмежене тестування нової функції, яка має приваблювати користувачів, навіть якщо вони не хочуть дивитися відео. Це онлайн-ігри, і вони будуть розміщені в новому розділі Playables на домашній стрічці YouTube. До ігор можна буде отримати доступ як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої.

Серед перших доступних ігор у Playables будуть такі забавки як Stack Bounce – гра в аркадному стилі, де гравці відбивають 3D-м’яч, щоб пробити шари цегли. Stack Bounce доступний у сервісі міні-ігор Google GameSnacks з 2021 року, тож, ймовірно, багато користувачів захочуть пограти в цю гру на YouTube.

Експеримент відбувся менше ніж через рік після того, як Google оголосив про припинення свого хмарного ігрового сервісу Stadia. Цей сервіс не зміг отримати достатню популярність, програвши конкуренцію Microsoft Xbox Cloud Gaming і Nvidia GeForce Now. Згідно зі статистичними даними Управління з питань конкуренції та ринків Великої Британії (CMA), у 2022 році частка Stadia становила 0-5% ринку хмарних ігор, а Nvidia GeForce – 20-30%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися