П’ятниця, 14 Червня, 2024

США перетворюють своїх солдатів на кіборгів

Міністерство оборони США хоче безпосередньо зв’язати людину й комп’ютер. Подібний винахід використовуватиметься в збройних силах і потребує прориву відразу в декількох сферах науки. Розробка такої нейронно-інженерної системи передбачає і винахід нейронного імплантату, який передає дані з комп’ютера людині.

На сьогодні розробка подібних інтерфейсів уже проводиться, але вона обмежена. «Кращі нейрокомп’ютерні інтерфейси сьогодні – це ніби суперкомп’ютери, які намагаються розмовляти через старий модем, – каже менеджер проекту Філіп Алведа. – Уявіть, що стане можливим, коли ми поліпшимо наші інструменти та відкриємо широкий канал між мозком та електронікою».

Зараз нейрокомп’ютерні інтерфейси здатні працювати лише з великими групами нейронів – від 100 до 1000. У Darpa хочуть покращити цю технологію до рівня, коли можна підключати до комп’ютера індивідуальні нейрони.

Для того щоб досягти успіху, доведеться здійснити великий прорив відразу в декількох наукових галузях. Експерти називають невід’ємними нейробіологію, синтетичну біологію, малопотужну електроніку, фотоніку, розробку медичних пристроїв і, звичайно, клінічні тестування.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися