Четвер, 30 Травня, 2024

Лазерні світлодіоди SLD LaserLight обіцяють у 10 разів більшу яскравість та менше енергоспоживання, ніж звичайні світлодіоди

Інженери компанії SLD Laser розробили новий тип світлодіода. Він так само, як і звичайні світлодіоди, покритий люмінофором для отримання видимого світла, але його основою є лазер. Розробники говорять, що лазерні світлодіоди LaserLight мають багато переваг над звичайними світлодіодами і можуть відкрити нову віху в освітленні.

Технологія LaserLight проти звичайних LED надає у 10 разів більше яскравості, фокусування з проникненням світла до 1 км, менше енергоспоживання та збільшений ресурс.

Лазерні світлодіоди вже пройшли тестові випробування в раллі-перегонах 2018 SCORE Baja 1000. Перше та друге місця зайняли команди, машини яких мали компоненти LaserLight. Експерти говорять, що це завдяки високій яскравості та дальності розповсюдження світла новим джерелом. Водії бачили дорогу на відстані близько 1 кілометра – це в 3,5 рази більше, ніж забезпечують традиційні сьогодні світлодіоди.

У SLD Laser вже шукають компанії, які випускатимуть комерційні продукти. Одними з перших новий тип освітлення отримає автомобільна індустрія, перші такі машини можна очікувати вже в третьому кварталі 2019 року. У майбутньому лазерні світлодіоди можуть з’явитися у портативних ліхтарях та дронах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися