Стало відомо, навіщо в iPhone роблять отвір поруч з камерою

Він там існує ще з часів iPhone 5S, який представили у 2013 році. Цей отвір не має жодного стосунку до камери

Придивіться уважніше до свого iPhone у зоні камери – ви побачите поруч з лінзою невеликий отвір. Він там існує ще з часів iPhone 5S, який випустили у 2013 році. Цей отвір не має жодного стосунку до камери, під ним не ховається кнопка перезавантаження. Нещодавно стало відомо, навіщо він потрібен.

iPhone

Отвір поруч з камерою ховає мікрофон, який повинен поліпшити якість звуку під час запису відео. Адже він захоплює звукові хвилі в тому ж напрямку, куди «дивиться» камера мобільника.

Загалом у смартфоні інстальовано три мікрофони – вгорі, внизу та на задній панелі. Про це свого часу розповів старший віце-президент з маркетингу Apple Філ Шиллер. Він сказав: «У нас зараз вже не два, а три мікрофони. Вони допомагають при дзвінках у Facetime, записі відео, зменшенні шумності. Ми також можемо використовувати їх для таких програм, як Siri».

Читайте такожЯк не виймаючи iPhone з кишені дізнаватися, хто вам дзвонить

А ще чи замислювалися ви, чому в рекламі iPhone та iPad на екрані гаджета завжди один і той самий час? На їхніх циферблатах, чи то плакат iPhone 6, чи 4S, застигли цифри 9:41. Ось декілька рекламних фотографій смартфонів Apple для підтвердження:

Загадка пояснюється досить просто, і такий час не випадковий. Цю традицію започаткувала презентація в січні 2007 року, на якій виступав Стів Джобс у Сан-Франциско. Він вийшов на сцену рівно о 9 годині ранку і приблизно після 35 хвилин презентації сказав: «Це день, якого я очікував два з половиною роки».

Після цього Джобс почав пояснювати, що час від часу виходять революційні продукти, які змінюють усе. Потім він продовжив: «Сьогодні Apple заново винайшла телефон». На екрані позаду нього з’явилася картинка першого iPhone, годинник якого показував 9:41 ранку.

Ця традиція прижилася, і годинник першого iPad показував такий же час у своїх рекламних матеріалах. Останній презентований iPhone 7, який показали восени 2016 року та який розробили вже після Стіва Джобса, також має на рекламних зображеннях час 9:41 ранку.