Стало відомо, як Google Play святкуватиме 8 Березня

Цьогорічна ініціатива Google Play до 8 Березня є одним з кроків до висвітлення розмаїття авторів у ньому.

Найбільший магазин додатків для Android цього року також збирається святкувати Міжнародний жіночий день. До свята 8 Березня Google Play виділятиме додатки та ігри, створені жінками. Магазин також домовився з блогерами YouTube, які в коротких роликах ділитимуться своєю історією геймерства.

Серед додатків, які виділятиме Google Play Store, будуть такі ігри, як Inkle’s 80 Days, Temple Gates Games’s Race for the Galaxy, Landshark Games’s Zen Koi 2 та State of Play’s Kami 2. Окрім цього, відзначать жіночий трекер здоров’я Clue та клієнт арабської соцмережі Abjjad. Також більше реклами отримають книги, фільми та телешоу з жінками в головних ролях чи створені жінками. Кожна з таких відзначених утиліт чи фільмів також міститиме коротку інформацію про її авторів.

Цьогорічна ініціатива Google Play до 8 березня є одним з кроків до висвітлення розмаїття авторів у ньому. Торік магазин запускав ініціативу «Змінити гру», в якій давав більше реклами іграм, які створили жінки, а також у яких головними позитивними героїнями були представниці жіночої статі.

Знайти відзначений цього року контент можна за посиланням на Google Play