Неділя, 16 Червня, 2024

Стежити за серіалами мобільно: добірка додатків

Young Woman Lying In Hammock Watching Video On Digital Tablet

Любителі кіно могли помітити, що часто голлівудські блокбастери в кінотеатрах поступаються телевізійним серіалам. Експерти пояснюють це конкуренцією між американськими телеканалами, тоді як Голлівуд використовує напрацьовані роками рецепти, через що маємо засилля сиквелів, римейків тощо. Серіали сьогодні цікаві, високобюджетні, вражаючі, але у них є недолік: важко пам’ятати дату та час виходу наступних епізодів. Особливо, якщо дивитися кілька шоу одночасно. Додати комфорту можна з цими додатками для любителів серіалів.

SeriesGuide

SeriesGuide дозволяє відстежувати переглянуті серії та дізнаватися про нові релізи, а також розставляти оцінки телешоу. Додаток може працювати без підключення до інтернету і не вимагає авторизації. Окрім цього, програма дозволяє синхронізувати серіали і фільми між пристроями.

Toramp

Додаток кіносайту Toramp відстежує графік виходу нових серій та відправляє повідомлення при доступності нової. Але дивитися через нього контент не вийде. Програма також запам’ятовує вже переглянуті епізоди. Назви телешоу подаються як мовою оригіналу, так і російською.

TVShow Time

У цьому додатку також можна стежити за індивідуальним переглядом. Для кожного вибраного серіалу TVShow Time відображає список серій, які залишилося подивитися. Переглянуті відмічаються вручну. Окрім цього, додаток має календар виходу епізодів та відправляє сповіщення про них. Утиліта також надає рекомендації і відображає списки серіалів, впорядковані за рейтингом і жанрами.

Кінопошук

Додаток від відомого кінопорталу буде зручним переважно користувачам «Кінопошуку». Адже ця програма має обмежені властивості: у ній не можна стежити за переглянутими серіями, серіали не завжди присутні в базі даних. Частково це можна виправити, створюючи списки типу «Дивлюсь зараз» та «Переглянуті», а відсутні шоу можна додавати самостійно.

TV Series

TV Series користується базою від сайту thetvtb. У цьому додатку можна шукати серіали, стежити за новими серіями, додатковими матеріалами і корисною інформацією про серіал. Також можна відмічати переглянуті серії, а синхронізувати списки можна через акаунт «хмари» FEMA. Ще утиліта сама підбиратиме серіали для вас, спираючись на переглянуті шоу. Для цього достатньо зазирнути в розділи «популярне» і «рекомендоване». Утиліта також дозволяє поділитися серією з друзями «ВКонтакте», Facebook, Twitter, Google+ та в інших соцмережах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися