Вівторок, 23 Липня, 2024

Як позбутися функції перегляду вкладок в Edge

windows 10

У браузері Edge є функція попереднього перегляду відкритих вкладок. Можна, не переходячи з поточної, навести мишку на іншу вкладку і подивитися її зміст. Але ця мініатюра з’являється і при випадковому наведенні курсора, що може дратувати. У такому випадку функцію перегляду вкладок у Edge можна вимкнути.

Відкрийте редактор реєстру Windows, запустивши програму regedit.exe. Система видасть попередження з безпеки – погодьтеся з ним. Після цього перейдіть до наступного розділу:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ TabbedBrowsing

Правою кнопкою миші клацніть на пустому місці в розділі та створіть новий ключ типу DWORD (32-біти). Назвіть його TabPeekEnabled, а значення цьому ключу присвойте 0. Закрийте та перезапустіть Edge.

Якщо потрібно буде повернути функцію перегляду вкладок у Edge, тоді змініть значення ключа TabPeekEnabled на 1.

До речі, новий браузер Microsoft не завоював суттєвих позицій (його частка – 3,9%), хоча пройшло більше року після випуску. Тому компанія доплачуватиме за користування ним. За пошуки в Bing через Edge можна заробити кілька доларів на день.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися