Середа, 24 Липня, 2024

Створено компас, який завжди вказуватиме на ваш дім

Звичайний компас завжди показує напрям на Північ, але якщо ви не Санта Клаус, який живе на Північному полюсі, це може лише додати складності в навігації. Тому ентузіаст створив компас, який завжди показує напрям на ваш дім (чи іншу улюблену точку), а також відстань до неї.

Компас Truest North Compass створений нью-йоркським винахідником і професійним оповідачем Карлом Смітом. Щоб показувати напрям на будь-яку обрану точку на планеті, пристрій не використовує магнітне поле Землі. Пристрій містить чип GPS, який зчитує сигнали з двох різних навігаційних сузір’їв супутників; має інерційний вимірювальний блок, який виявляє рух компаса; датчик освітленості; і літієвий акумулятор ємністю 1000 мАг.

Усі ці частини розташовані всередині твердої кленової основи, оточеної прозорим латунним кільцем під скляним листом. Стрілка відстані вказує на метричні або англійські позначки на передній панелі пристрою, яка доступна в чотирьох різних дизайнах.

Truest North буде відправляти компас кожному покупцеві, попередньо запрограмованим на обране ним місце. Куди б користувач не взяв цей компас, він завжди показуватиме їм напрямок і відстань до обраного місця відносно поточного місцезнаходження.

Компас можна перепрограмувати завдяки датчику освітлення. Використовуючи свій смартфон, користувачі вибирають нове цільове місце на веб-сторінці Truest North, а потім прикладають нижню частину компаса до екрана телефону. Екран продовжить блимати у двійковому коді, надаючи компасу нові координати GPS.

Потенційним покупцям варто звернути увагу на те, що, хоча Truest North можна було б використати для практичних цілей під час прогулянок, він призначений більше як сувенір на пам’ять, який з’єднає користувачів із їхнім «особливим місцем». Таким місцем може бути їх рідне місто, місце відпочинку, яке їм дуже подобається відвідувати, або будь-яке інше місце, яке для них щось означає.

Якщо компас часто переміщують або перепрограмують, його батарею потрібно заряджати приблизно раз на тиждень. Навіть якщо його батарея розрядиться, його стрілки залишаться на місці, вони не встановлять нейтральне «нульове» налаштування.

Сміт каже, що запланована роздрібна компаса становить 200 доларів. Покупці, які бажають заплатити трохи більше, можуть вибрати хромоване, антикварне покриття або покриття з 24-каратного золота.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися