Shadow Fight 3 – найкращий файтер серії

У грі збалансована боївка, цікавий і динамічний геймплей, просте управління і хороша графіка

Хороший файтинг на Android-смартфон зустрічається не часто, але легендарна серія Shadow Fight ще не розчаровувала своїх шанувальників. Shadow Fight 3 зараз знаходиться в топі Плеймаркету і рекомендується магазином, хоча і важить під 700 МБ. Чи варта гра витраченого трафіку і чи реально створити зручний файтер під сенсорний екран?

Графіка і звуки Shadow Fight 3

Отже, Shadow Fight 3 відрізняється яскравою мальованою графікою з претензією на реалізм. Незважаючи на фентезійний концепт гри, моделі гравців і спорядження цілком реалістичні, а місцями навіть історичні. Ніяких Lowpol і ніякого «мила», усі текстури (ну майже всі) якісні, починаючи від шолома на гравці і закінчуючи фоном арени для бою.

Shadow Fight 3

Анімація без лагів і фризів, відображається коректно і зроблена на совість, претензій немає. Звуковий супровід у цілому біднуватий – кілька звуків ударів та музична заставка, але органічно вливається в загальну атмосферу гри, слух не ріже.

Розробникам вдалося витримати баланс між фентезі та історичною рольовою у всьому – від кольорів і моделей броні до загальної атмосфери і освітлення, за це вони заслуговують 9 з 10.

Класичний файтер з простим керуванням

Під час гри в Shadow Fight 3 чомусь згадалися перші частини Mortal Combat для ПК. Суть проходження – постійні бійки (логічно для файтингу, чи не так?), тому головне завдання розробників – запустити зручну систему управління. І, як на мене, вони з цим впоралися.

Управляти персонажем пропонують джойстиком (у лівому нижньому куті екрана) і трьома кнопками ударів (у правій частині). Комбінуючи напрямок руху і тип атаки, можна проводити різні прийоми, перекидаючи, збиваючи з ніг або оглушуючи опонента. А якщо навчитися робити комбо-серії ударів, то можна вважати, що перемога в кишені. Цікавою виглядає ідея блоку бездіяльністю: щоб відбити атаку супротивника, досить просто нічого не чіпати.

Гра Shadow Fight 3

Процес мегадинамічний, відірватися від екрана не можна ні на секунду: атака, контратака, блок, випад – і все спочатку.

Сюжет і елементи РПГ

Щоб не зводити Shadow Fight 3 до тупого мордобою, в гру додали сюжет, за яким персонаж (зовнішність, до речі, налаштовується) служить у тіньовому загоні такого собі Легіону і повинен зробити свій внесок у перемогу над ворогом, вбиваючи його найсильніших лідерів. Паралельно для прокачування скілів і спорядження доведеться виконувати рандомні разові завдання.

Shadow Fight 3

Кількість спорядження та зброї зашкалює, тільки за перші хвилин 15 геймплею можна вибити з опонентів 4-5 комплектів броні, кілька шоломів і, якщо пощастить, нову заточку. Екіпіровка прокачується автоматично, шляхом складання однакових речей, тобто, якщо ви вибили з противника броню, яка у вас вже є, вони складаються, і левел комплекту підвищується.

Висновки

Shadow Fight 3 – один із найкращих (а як на мене – найкращий) файтер всієї серії Shadow Fight. У грі збалансована боївка, цікавий і динамічний геймплей, просте управління і хороша графіка. Розбавляється це все елементами РПГ, які не будуть відволікати шанувальників жанру від основного завдання – набити морди вся і всім. Мінуси гри – обсяг і споживання батареї, але за таку якість цілком справедлива плата.