Вівторок, 23 Липня, 2024

Створили програму, яка може підробити будь-який почерк

Відомі особистості, наприклад, Авраам Лінкольн, зможуть сьогодні писати листи та висловлювати думки. Принаймні так здаватиметься, адже тексти будуть написані його почерком. Таке стало можливим завдяки розробці дослідників з Університетського коледжу Лондона. Вони створили нову програму, яка може копіювати будь-який почерк.

Abraham Lincoln
Програма підробляє почерк Авраама Лінкольна (вгорі) та оригінальний зразок письма політика (внизу)

Раніше спроби програмно скопіювати почерк були невдалими. Хоча букви були досить схожими на рукопис, але підробку видавало з’єднання літер між собою. Новий алгоритм, створений доктором Томом Хайнсом, доктором Уазеном Масом Егудою, доктором Гебріелом Бростоу та іншими вченими – комп’ютерними спеціалістами, повторює всі особливості почерку окремої людини, з товщиною літер, з’єднанням, а також вертикальним і горизонтальним розташуванням включно. Результат виглядає так, немов текст написаний від руки, оскільки різні знаки відрізняються від слова до слова.

Для роботи алгоритму потрібно проаналізувати принаймні параграф написаного від руки тексту. Після цього він досконало відтворює будь-який почерк. Розробники кажуть, що, окрім очевидного створення підробок, нова технологія дозволить людям, які втратили здатність писати, генерувати цілком розбірливі записки. Новий алгоритм також може розбирати нерозбірливий почерк, а також оцифровувати рукописні тексти.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися