П’ятниця, 19 Липня, 2024

Super Mario Run майже відразу опинилася в топі App Store

Через кілька годин після релізу в App Store гра Super Mario Run викликала бум завантажень. Легендарна аркада про італійського сантехніка, наприклад, в американському App Store стала найкасовішим і найпопулярнішим безплатним додатком.

super-mario-run-is-coming-first-to-iphone-7-708336

Поки що Super Mario Run доступна тільки на iPhone і iPad. У магазинах гра відзначається як безплатна, але без грошей можна пройти лише перші чотири рівні. Щоб грати далі, доведеться купити доступ до повної версії вартістю $9,99. При цьому в грі немає внутрішньоігрових купівель, таймерів і реклами.

Основний режим у Super Mario Run розділений на рівні-траси, на проходження яких дається 90 секунд. Шлях перекривають пастки і вороги, а щоб зібрати всі монетки, доведеться подумати. При цьому головний герой постійно біжить. У попередніх частинах гри на консолях Nintendo можна було зупинитися і розрахувати відповідальний стрибок. У кінці кожних чотирьох рівнів геймерам належить битися з босами. Принцип простий: ухилятися від атак і нанести три удари, стрибнувши ворогові на голову.

За попередніми оцінками, Super Mario Run принесе розробникам більше $500 млн прибутку до третього кварталу 2017 року. У перший місяць гра, згідно з прогнозом, згенерує $140 млн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися