Неділя, 14 Квітня, 2024

LG обіцяє, що камери в смартфонах перестануть випирати

Сучасні смартфони виглядають наче гойдалка, коли лежать на столі. Адже вони не можуть рівно лежати через камери, що суттєво виступають з корпусу. Однак колись камери смартфонів були на одному рівні з корпусом, і нові камери від LG обіцяють повернути такий дизайн.

Виступ камери над корпусом смартфонів у деяких випадках вже наближається до товщини корпусу смартфона. Наприклад, товщина корпусу iPhone 14 Pro складає 7,85 мм, а камера виступає з нього ще на 4,18 мм.

LG Innotek представила новий модуль камери, який може досягати від 4x до 9x оптичного масштабування. Він також пропонує оптичну стабілізацію зображення (OIS), яка запобігає розмитим фотографіям при повному збільшенні.

Цей модуль використовує перископну конструкцію, тому він має невелику висоту і його можна повністю помістити в корпусі смартфона.

Поки що немає ключових деталей про новий модуль, як-от роздільна здатність сенсора. Щоб дізнатися більше доведеться почекати до початку виставки CES 2023.

У LG Innotek також кажуть, що поточна робота з Qualcomm може призвести до швидшого фокусування камер і кращої якості зображення. LG Innotek додає, що допомагає виробнику мікросхем оптимізувати програмне забезпечення для зум-об’єктивів, і результати стосуватимуться процесора Snapdragon 8 Gen 2 SoC.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися