Суттєво оновлений Mozilla Firefox доступний для завантаження

Найсвіжіший стабільний випуск інтернет-переглядача називається Firefox Quantum та носить номер 57.0

Mozilla випустила сильно перероблений браузер Firefox, який використовує головну принаду сучасних процесорів – багатоядерність. Завдяки цьому веб-навігатор швидше відкриває веб-сторінки. Розробникам також вдалося зменшити споживання оперативної пам’яті приблизно на 30% порівняно з Chrome.

Firefox

Найсвіжіший стабільний випуск інтернет-переглядача називається Firefox Quantum та носить номер 57.0. Окрім підтримки багатоядерності ця версія має перероблений CSS-двигун, який теж підтримує багатоядерну роботу.

Браузер також отримав новий користувальницький інтерфейс з назвою Photon. Він пропонує більше мінімалізму та забезпечує комфортну роботу на дисплеях з великою щільністю пікселів і сенсорних екранах. Наприклад, у разі використання Windows-комп’ютера із сенсорним дисплеєм меню Firefox змінить розмір на основі того, чи користуєтеся ви мишею або тачпадом. Photon також містить квадратні вкладки, плавні анімації і бібліотеку, де ви знайдете збережений контент, зокрема, завантажені файли та скриншоти.

У бенчмарку Speedometer 2.0, який імітує сучасні веб-додатки, Firefox Quantum виявився приблизно вдвічі швидшим, ніж Firefox 52, який вийшов приблизно рік тому.

Якщо ваш Firefox не оновився автоматично, версію Quantum можна завантажити з офіційного ftp-сервера.