П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Свою половинку краще шукати в офлайні

Онлайнові знайомства стали звичною справою, і їх вже не вважають чимось дивним. Багато людей знаходять так своїх половинок та одружуються, наприклад, популярний зарубіжний сервіс eHarmony каже, що понад 400 його користувачів щодня укладають шлюб. Однак дослідники Університету Мічигану та Стенфорда кажуть, що найбільш довготривалі стосунки виходять тоді, коли люди зустрічають один одного поза цифровим світом.

Учені провели дослідження 4000 добровольців та часу, який тривали їхні стосунки з коханими. Результати показують, що пари, які утворилися через онлайнові сервіси, з більшою вірогідністю перейдуть у романтичну стадію, однак одружуватися вони не поспішатимуть, на відміну від офлайнових знайомств (32% проти 64%). Окрім цього, останні рідше розходяться та спілкуються довше – середня тривалість онлайнового шлюбу 4,34 року, тоді як офлайнового – 19,09 року.

Науковці знаходять цьому три пояснення. По-перше, інтернет пропонує занадто великий вибір, через що кандидатам складно ставитися один до одного серйозніше. Через це ті, хто шукає свою половинку в онлайні, легше міняють їх, якщо їм здається, що стосунки не складаються.

По-друге, для побудови романтичних стосунків через інтернет потрібно більше часу порівняно з офлайном. Перед першою зустріччю зазвичай триває довге листування та спілкування в електронній формі. Через це за один і той же термін офлайнові стосунки розвиваються глибше порівняно з онлайновими.

По-трете, пояснюють учені, через негативну репутацію онлайнових знайомств користувачам потрібно більше часу для побудови довіри до партнера. Наприклад, 68% учасників експерименту висловлювали стурбованість щодо неправдивої інформації, яку їм дають при спілкуванні, а також завищену самопрезентацію. Через це партнерам потрібно більше часу, щоб знизити ці ризики та відкрити брехню.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися