Тачпади стали охоронцями ноутбуків

Хоча більшість виробників лептопів свого часу відмовилися від сканерів відбитків пальців, ці датчики можуть повернутися, проте вже в новому вигляді. На цей раз вони не будуть розміщуватися окремо в корпусі гаджета, а будуть вбудовані всередині тачпаду. Один з найбільших виробників тачпадів Synaptics саме показав такий блок SecurePad, у якому сканер пальця знаходиться в лівому верхньому кутку.

Сенсорна область такого датчика має розміри 4 х 10 мм, і він розпізнає відбиток незалежно від положення пальців. Нова розробка вже доступна у всіх рішеннях (TouchPad, ClickPad і ForcePad) для партнерів компанії. Вона спершу з’явиться у дорогих моделях, які покажуть на CES 2015.

Поява таких тачпадів в масовому сегменті прокладає дорогу для поступової відмови від паролей. Над цим працює альянс FIDO (Fast Identity Online), до якого, окрім Synaptics, входять такі гіганти, як Google, Microsoft, Qualcomm, Samsung, Lenovo, Dell, а також платіжні системи Visa, MasterCard та PayPal. Нещодавно FIDO випустила версію 1.0 аутентифікаційного стандарту за відбитками пальців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я