Середа, 24 Липня, 2024

Технологія NVIDIA Broadcast підробляє очі ведучих у прямих ефірах

Уже скоро блогери та телеведучі зможуть без проблем дивитися точно в об’єктив камери, навіть якщо насправді вони дивляться кудись убік. Технологія NVIDIA Broadcast за допомогою штучного інтелекту підробляє очі так, щоб на відео вони завжди дивилися в об’єктив камери. Технологія працює в реальному часі, тому її можуть використовувати навіть для прямих ефірів та відеодзвінків.

[block]

NVIDIA Broadcast — це програма для комп’ютерів, яка використовує апаратне забезпечення графічних карт GeForce для покращення якості відео та мікрофона, наприклад, видалення фонового шуму, застосування віртуального фону для веб-камери та автоматичного кадрування. Підробка очей стала доступна у NVIDIA Broadcast 1.4 з функцією «Зоровий контакт», роботу якої можна побачити це в дії у відео нижче.

Для NVIDIA Broadcast потрібна відеокарта GeForce RTX 2060 або краща в поєднанні з принаймні 8 ГБ оперативної пам’яті.

Компанія каже, що розробила мільйони комбінацій кольору очей і освітлення, щоб отримати нову пару віртуальних очей, яка максимально відповідатиме власним очам людини перед камерою. Однак інструмент все ще перебуває в бета-версії, тому можна очікувати деяких помилок.

Функція працює найкраще — точніше, найменше викликає відчуття чогось дивного — коли камера знаходиться далеко від обличчя людини. Інакше, якщо кут буде надто великим, це може виглядати так, ніби людина дивиться збоку на всіх інших під час розмови.

Apple представила подібну функцію у FaceTime ще у 2020 році разом із випуском iOS 14 та iPadOS 14.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися