Неділя, 3 Березня, 2024

Tesla копіює Apple – користувачі платимуть більше

Tesla, як і Apple, тепер змусить користувачів купувати зарядний пристрій для автомобіля окремо. Ілон Маск сказав, що Tesla більше не включає зарядні пристрої у комплектацію своїх електромобілів. Одна з причин – власники Tesla часто заряджають на станціях Supercharger, тому кабель не обов’язковим.

Tesla припинила включати кабелі для зарядки своїх електромобілів, сказав Маск у серії твітів у суботу. У 2020 році Apple припинила доставку iPhone з зарядними адаптерами, що викликало обурення клієнтів у всьому світі. Проте такий же трюк перейняли інші виробники смартфонів, включаючи Samsung.

Тоді Apple заявила, що цей крок допоможе зменшити вплив iPhone на навколишнє середовище, дозволивши компанії використовувати менше упаковки. Маск зробив подібне виправдання, сказавши, що поставка із зарядним пристроєм видавалося марнотратню, враховуючи, що статистика використання була дуже низькою.

Як і більшість автомобільних компаній, Tesla включає кабель, який підключається до стандартної розетки і повністю заряджає автомобіль неймовірно повільно, додаючи лише кілька кілометрів пробігуна годину.

Багато власників вирішують заряджатися на потужних станціях Tesla Supercharging або встановлювати вдома зарядний пристрій більшої потужності, який Tesla продає за 495 доларів.

Проте портативний зарядний кабель може стати в нагоді в крайньому випадку, особливо якщо власник опиняється далеко від дому або сумісної зарядної станції.

Майже кожен електромобіль, що продається, постачається з кабелем для зарядки в багажнику.

Маск сказав, що на основі отриманих відгуків Tesla знизить ціну на мобільний роз’єм на 75 доларів — до 200 доларів — і зробить легким його замовлення з автомобілем.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися