Понеділок, 11 Грудня, 2023

Tesla представила автомобіль без рульового колеса і обіцяє випустити його за 2 роки

Директор Tesla обіцяє через 2 роки розпочати випуск революційного автомобіля. В ньому не буде звичного рульового колеса, в салоні знаходитимуться лише пасажири, а водієм буде автопілот.

У Tesla вирішили особливо не перейматися новим дизайном і просто зняли рульове колесо (кермо). На його місце встановили заглушку. Таким самим чином позбутися рульового колеса зможуть і існуючі власники Tesla, яким запропонують відповідний комплект деталей.

Першими керма позбудуться автомобілі Model 3, які вже працюють у парках таксі. Ця модель розрахована приблизно на 1,5 млн кілометрів пробігу. Її батарея має ресурс приблизно у 600 тисяч кілометрів, але наступного року елемент живлення планують допрацювати і довести його ресурс до ресурсу решти елементів машини.

Використання Tesla як роботизованого таксі виявляється економічно вигідним. За підрахунками компанії, вартість двох кілометрів пробігу складе приблизно $0,18. Це може суттєво підірвати позиції наявних сервісів, таких як Uber. Якщо розрахунки Tesla правдиві, одна Model 3 може приносити до $30 тисяч прибутку щороку. При цьому термін її працездатності оцінюється в 11 років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися