Середа, 24 Липня, 2024

Tesla збудує найбільший у світі акумулятор

Відому компанію Tesla обрали головним підрядником для спорудження найбільшого літій-іонного акумулятора у світі, пише DailyTechInfo. Батарея стане основою резервної станції, яка буде забезпечувати енергією Лос-Анджелес в години пікового споживання. Ємності цієї батареї буде достатньо для постачання енергії до 2500 середньостатистичних будинків протягом дня або для повного заряджання акумуляторів тисячі електромобілів Tesla.
tesla__

Рішення про будівництво резервної акумуляторної станції поблизу Лос-Анджелеса було прийнято в результаті аварії, яка призвела до масштабного викиду метану в районі каньйону Алісо. Цей витік став однією з найбільших екологічних катастроф у регіоні. Крім збитку, який перевищив збиток від розливу нафти в Мексиканській затоці, витік метану залишив Лос-Анджелес без резервних потужностей, котрі забезпечували місто електрикою в години пік.

Резервна акумуляторна станція матиме потужність в 20 МВт при ємності 80 МВт*год. Але найбільш вражає те, що ця станція може бути побудована і введена в експлуатацію всього за три місяці завдяки виробничим потужностям фабрики з виробництва акумуляторних батарей Gigafactory компанії Tesla. Акумуляторна станція буде розташована поблизу підстанції Edison Mira Loma, яка знаходиться на відстані 65 кілометрів від Лос-Анджелеса.

tesla2__
«Здатність фабрики Gigafactory до масового виробництва різних типів акумуляторних батарей дозволить нам виготовити, встановити і запустити акумуляторну станцію всього за три місяці, – зазначається в офіційній заяві компанії Tesla. – Система буде заряджати свої акумулятори в моменти мінімального споживання і буде віддавати енергію в години пік до електричної інфраструктури Південної Каліфорнії, яка постачає енергією більше 15 мільйонам жителів».

Впровадження резервної енергетичної системи дозволить зменшити потребу в електричній енергії, що виробляється шляхом спалювання природного газу та інших видів викопного палива. Крім цього, даний проект є першим кроком Ілона Маска, засновника і керівника компанії Tesla, на шляху виходу компанії на ринок великомасштабної та альтернативної енергетики.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися