Вівторок, 16 Липня, 2024

Огляд Vodafone Books: електронна бібліотека від Vodafone

1

Vodafone Books – це сервіс для абонентів Vodafone і «МТС Україна», який дозволяє читати книги як за допомогою мобільного додатка для iOS і Android, так і через веб-інтерфейс books.vodafone.ua. Вартість доступу складає 15 грн на тиждень (є безплатний тестовий період в 7 днів). При цьому мобільний трафік при використанні додатка або сайту Vodafone Books безплатний.

Плюсом сервісу є можливість читати книги на трьох пристроях. Акаунт користувача синхронізується таким чином, що книга, яку ви читаєте на смартфоні, відкриється на екрані вашого планшета або комп’ютера з тієї самої сторінки.

Додаток Vodafone Books

Інтерфейс програми простий і схожий на інші подібні додатки. Після інсталяції Vodafone Books відкривається головна сторінка з добірками книг.

2
Головна сторінка Vodafone Books

Як видно на скриншоті, у правому верхньому кутку є дві іконки. Перша – це пошук (можна шукати за автором чи за назвою книги), друга іконка відкриє список категорій.

3
Список категорій Vodafone Books

Щоб подивитися книги, які ви вже відкривали, зробіть свайп вправо, і відкриється додаткове меню з пунктами «Профіль», «Добірка», «Каталог», «Мої книги», «Колекції».

4
Основне меню Vodafone Books

Відкривши книгу, можна змінити шрифт, його розмір, вибрати фон та робити інші налаштування для більшої зручності читання тексту.

5
Налаштування параметрів тексту Vodafone Books

Також книгам можна виставити власний рейтинг, скопіювати фрагмент до вбудованого цитатника (меню «Профіль») або поділитися посиланням на книгу з друзями. Відкрита книга завантажується в додаток повністю, і далі її можна читати офлайн.

Як підписатися

Сервіс Vodafone Books пропонує безплатний період – 7 днів. Надалі щотижнева оплата за послугу складає 15 гривень. Для активації послуги треба відправити SMS на короткий номер 50010 з текстом «1» і авторизуватися в додатку або на сайті.

Прикра несподіванка

На смартфоні додаток Vodafone Books встановився без проблем. Але коли я на своєму старенькому планшеті Nexus 7 почав шукати додаток через пошук у Google Play, мені видало неправильну версію. Замість україномовного додатка від Vodafone Україна Android-маркет запропонував версію для Албанії, хоча налаштування Google Play – українськомовне.

6

Тоді я перейшов за прямим посиланням на додаток, але Google Play повідомив, що планшет Nexus 7 Wi-Fi 2012 року з Android 5.1.1 не підходить. Довелося завантажувати клієнт Vodafone Books в обхід Google Play, скориставшись своєю же порадою.

Суб’єктивна думка

Vodafone Books – доволі простий та швидкий у роботі сервіс. Пошук, завантаження та відкриття книги – справа кількох секунд. Звісно, в піратських бібліотеках вибір книжок більший. Але для читачів, які цінують працю авторів, Vodafone Books – гарний вибір. Якщо читати хоча б одну книгу на тиждень, то її ціна вийде 15 грн – невеликі гроші. Тож чим більше читаєте, тим більше заощаджуєте :)

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися