Неділя, 21 Квітня, 2024

The Blackout Club з’явилась у ранньому доступі Steam

Студія Question, у складі якої працює Джордан Томас (головний сценарист 2-го Біошоку), анонсувала в ранньому доступі Steam свій новий проект – The Blackout Club.

На героїв The Blackout Club чекає нелегке завдання: вони повинні розібратися, що коїться в їхньому маленькому містечку і чому його жителі отримали повний букет психічних порушень.

Культисти, лабіринти, загадки і не дуже приємні жертви культу – далеко не повний перелік того, що очікує на чотирьох підлітків у богом забутому місті поруч з горами Аппалачі.

Геймплейно The Blackout Club позиціонується як екшн-адвенчура. У грі передбачено кооперативний режим на чотирьох. Як і у більшість схожих проектів, у The Blackout Club найцікавіше грати саме в кооперативі – тільки так можна реалізовувати складні плани з викриття культистів. Побавитися можна буде петардами, дротиками, які присипляють, шокером і навіть гаками.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися