У Microsoft розробили штучний інтелект, який читає новини та дає їхню суть

Алгоритмам сьогодні важко з розгорнутого параграфа тексту зробити кілька речень.

Одні штучні системи вже пишуть новини, а інші вже скоро переповідатимуть їхню суть людям. У Microsoft розробили штучний інтелект, який здатний із великого матеріалу з «водою» виокремити головне. Це досягнення є важливою віхою на шляху до роботів, котрі мислять, як люди.

Алгоритмам сьогодні важко з розгорнутого параграфа тексту зробити кілька речень. Адже для цього потрібно розуміння змісту тексту та взаємозв’язків його елементів, що знаходиться поза можливостями більшості наявних моделей обробки мови.

У Microsoft описали, як має виглядати штучний інтелект, що здатний впоратися із завданням створення підсумку тексту. Свою модель фахівці тренували на статтях з порталів CNN та Daily Mail.

Запропоноване дослідниками рішення складається з двох стадій. Перша – розширений кодувальник послідовностей. Це модель, яка отримує вхідну послідовність та на її основі намагається спрогнозувати, які символи будуть наступними. Результати її роботи передавалися на мережу графів з «багатим входом». Так система отримала «пам’ять» і могла краще прогнозувати свою роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я