Суперечка двох блогерів обвалила до двох зірок рейтинг TikTok – найпопулярнішого відеододатка

Додаток TikTok, творіння китайської компанії Bytedance, опинився в центрі сварки TikTok-блогера Аміра Сіддікі та YouTube-блогера Кері Мінаті.

Мобільний додаток TikTok входить у трійку найпопулярніших програм у світі. І нещодавно у нього обвалився рейтинг з 4,5 до 2 зірок. Так користувачі відреагували на суперечку двох блогерів.

Додаток TikTok, творіння китайської компанії Bytedance, опинився в центрі сварки TikTok-блогера Аміра Сіддікі та YouTube-блогера Кері Мінаті. Перший запустив відео, в якому порівняв дві платформи та підкреслив єдність блогерів на TikTok. Також він звинуватив YouTube-блогерів у копіюванні контенту TikTok.

Кері Мінаті (понад 16 млн підписників) зі свого боку запустив відео «YouTube проти TikTok: кінець», в якому розкритикував TikTok-блогера. Відео набрало мільйони переглядів і було в топах, коли адміністрація YouTube заблокувала його за порушення політики користування.

Фанати почали розганяти популярність хештегів проти TikTok. Також користувачі почали видаляти додаток TikTok з телефонів та залишати негативні коментарі та низькі рейтинги на Google Play Store.

Додатково рейтинг TikTok обвалило відео блогера Файзала Сіддікі (брата Аміра Сіддікі), в якому він позитивно висловлювався про напади на жінок і обливання їх кислотою. У відповідь на критику блогер казав, що його відео неправильно зрозуміли.

TikTok за популярністю поступається лише Facebook Messenger та WhatsApp, і його завантажили понад 1,5 млрд разів. Це творіння китайської компанії деякі користувачі називали шпигунським додатком, який відправляє дані у Китай. Військовим США заборонили встановлювати цю соцмережу на свої телефони. Також раніше TikTok звинуватили у тому, що він блокує контент від некрасивих та бідних людей.

У грудні 2019 року Мер Києва Віталій Кличко зареєструвався в соцмережі для підлітків TikTok.