Неділя, 3 Березня, 2024

Тім Кук неправий – комп’ютери необхідні

Великий 12,9-дюймовий iPad Pro щойно надійшов у продаж, і глава Apple Тім Кук уже сказав, що звичні комп’ютери та ноутбуки не потрібні, адже їх замінить цей девайс. Проте перші відгуки професіоналів розходяться з думкою керівництва «яблучної» компанії.

За ціною iPad Pro цілком співвідноситься зі своїми конкурентами в сегменті: Surface Pro 4 за 900 доларів і MacBook Air за 1000 доларів. За модель iPad Pro з 32 ГБ вбудованої пам’яті і WiFi-модулем просять 800 доларів, за 128 ГБ і Wi-Fi плюс мобільні мережі – 1080 доларів. У цьому діапазоні можна вибрати й інші моделі, що відрізняються обсягом пам’яті й мережевими інтерфейсами.

Редактор The Verge Лорен Гуд впевнена, що планшет вартий своїх грошей: великий екран, тонкі рамки, невелика вага порівняно з ноутбуком, висока для iOS-девайса роздільна здатність 2 732х2048 пікселів і продуктивний чіп A9X.

«Але Apple продає не характеристики, а можливості», – каже журналістка. Вона працювала з планшетом і стилусом, щоб редагувати фотографії та відеокліпи, робити різдвяну листівку і малювати скетчі. Однак судити про зручність як професійний дизайнер або архітектор вона не взялася. А вартість клавіатури для планшета оглядач назвала переоціненою: вона без підсвічування і не так уже потрібна для планшета.

«Це не заміна ноутбуку, – резюмує Гуд. – Але iPad Pro вимагає менше жертв, ніж інші планшети». Цей великий девайс працює на мобільній ОС, може запускати тільки два вікна додатків одночасно, не працює з важливими десктопними програмами, а дисбаланс між легкою клавіатурою і важким екраном особливо помітний при поїздці в транспорті.

З висновками Лорен згоден і експерт The Verge та Re/code Уолт Моссберг. Він каже, що планшети змінили його сценарій взаємодії з ноутбуками: споживати контент, вести листування і соціальні мережі простіше на iPad. Але версія Pro його зовсім не вразила: велика і громіздка, щоб тримати зручно. А клавіатура без підсвічування – надто легка, не утримує планшет в зручному положенні на колінах. Корисним iPad Pro, на думку Моссберга, буде хіба тільки для «великого бізнесу».

За матеріалами: The Verge

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися