Субота, 22 Червня, 2024

Чому будильник в iPhone робить паузу в 9 хвилин

У більшості гаджетів, якщо відкласти будильник, він задзвенить через 10 хвилин, а ось власники телефонів Apple будуть змушені прокинутися вже через 9 хвилин. Це число – не примха дизайнера, а данина традиції.

Як пояснюють експерти Quora, стандарт тривалості паузи в будильника iPhone взятий із часів електромеханічних годинників, у яких час відображали картки, що перегортаються. У рух їх приводив електромотор, який для точності ходу використовував пульсацію струму в мережі – 50 Гц.

У таких пристроях кнопка паузи була прив’язана до хвилин. Щоб не ускладнювати схему та надати максимально довгу паузу, інженери встановили її спрацювання одразу після закінчення 9 хвилини та до настання 10 хвилини паузи.

Коли будильники стали виключно електронними, виявилося, що запрограмувати цей інтервал у 9 хвилин також буде найпростіше. Усе, що було потрібно, – взяти останній розряд попереднього будильника, перенести його вперед для десятків, а також відняти від нього одиницю для просто хвилин. Наприклад, якщо користувач відклав встановлений на 6:45 будильник, наступний має прозвучати в 6:54.

Пауза в 9 хвилин – це не єдина данина традиції в гаджетах Apple. У своїй рекламі вона встановлює на гаджетах час 9:41.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися