Субота, 24 Лютого, 2024

Топ-5 найпопулярніших поломок смартфонів

Цього року у смітнику опиниться майже 5,3 мільярда смартфонів. Кількість активних смартфонів навіть близько не дорівнює цій цифрі. У Green Smartphone поцікавилися, які найпоширеніші причини поломки смартфонів?

Дослідження від Green Smartphone базується на аналізі кількості певних ключових слів у запитах Google. Тому воно може не відображати реальний стан справ.

Рейтинг Скарга Частка загальної кількості скарг
1 Не заряджається 33%
2 Сенсорний екран не працює 10%
3 Динамік не працює 9%
4 Перегрів 9%
5 Мікрофон не працює 8%
6 Акумулятор надто швидко розряджається 7%
7 Камера не працює 7%
8 Wi-Fi не працює 7%
9 Bluetooth не працює 4%
10 Кнопка гучності не працює 2%
11 Кнопка живлення не працює 2%
12 GPS не працює 1%
13 Бездротова зарядка не працює 1%

 

1. Телефон не заряджається

Проблема номер один, з якою люди стикаються зі своїми смартфонами, — це неможливість зарядити їх.

Є кілька різних причин цієї проблеми. Найпоширенішим є потрапляння бруду та сміття в зарядний порт, що можна вирішити за допомогою стисненого повітря. Однак, якщо не в цьому проблема, доведеться перевірити, чи не зламаний кабель або адаптер живлення, чи не розрядився акумулятор телефону надто глибоко, що можливо на старішому пристрої.

Частково вирішує проблему забитого сміттям порту та зламаного кабелю бездротове заряджання. Набагато менше людей скаржилися на те, що їх бездротова зарядка більше не працює. Хоча це могло бути значною мірою через те, що наразі бездротовою зарядкою користується відносно мало людей.

2. Не працює сенсорний екран

Під час повсякденного користування екран телефону зазнає впливу. Враховуючи, що екран має високий шанс вдаритися об підлогу, цілком зрозуміло, що це звичайна точка поломки телефону.

Хоча замінити екран телефону найчастіше не так вже й складно, багато людей позбавляються своїх телефонів, не переймаючись проблемами ремонту.

3. Не працює динамік

Третя найпоширеніша несправність смартфона, на яку скаржаться люди, — це поломка динаміків. Це була більш поширена скарга, ніж люди, які казали, що акумулятор їхнього телефону швидко розряджається або Wi-Fi не працює.

Проблема в тому, що динаміки вашого телефону піддаються впливу великої кількості бруду та сміття, тому що вони мають бути відкритими, щоб видавати звук.

4. Телефон перегрівається

На четвертому місці стоїть проблема перегрівання телефону. Смартфони, за виключенням кількох моделей, не мають системи охолодження, тому вони працюють на своїй максимальній потужності поки їхній корпус не вбере максимум тепла.

Якщо ваш телефон перегрівається і гальмує, допоможе лише одне – покупка сучаснішого та більш холодного апарату. Це зазвичай не стосується топових мобільників – у них нове покоління може бути гарячішим за попереднє. А ось бюджетні та середні за ціною апарати з більш свіжими процесорами зберігають продуктивність, але зменшують виділення тепла.

5. Мікрофон не працює

Рейтинг найбільш поширених проблем зі смартфонами закриває непрацездатність мікрофона. Вона отримала 8% із 13 найпоширеніших причин.

Ця проблема тісно пов’язана зі зламаним сенсорним екраном і зламаним динаміком. Здійснювати та приймати дзвінки може бути важко без робочого мікрофона.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися