OneDrive перестав працювати на дисках, які відмінні від NTFS

За словами корпорації, жодних змін у OneDrive не відбулося. За словами корпорації, жодних змін у OneDrive не відбулося. Просто раніше цей сервіс не видавав вікно помилки

Microsoft без попередження користувачів змінила можливості свого хмарного накопичувача. Користувачі дізналися про нововведення тоді, коли їхній OneDrive почав видавати помилку роботи. Першими із цим стикнулися власники тестової версії ОС Windows Insiders, які отримують оновлення раніше за інших.

OneDrive

Донедавна папку з файлами OneDrive можна було розміщувати на дисках з будь-якою підтримуваною Windows файловою системою. Тепер цей сервіс працює лише на дисках, які форматовані у файлову систему NTFS.

Під час спроби створити папку OneDrive на диску з відмінною від неї файловою системою програма видає помилку: «Розташування папки знаходиться на диску з непідтримуваною файловою системою. Щоб змінити розташування, перейдіть у налаштування та вкажіть диск з NTFS. Для використання наявного диску його необхідно форматувати в NTFS».

Як зазначають постраждалі користувачі, нововведення ламає певні механізми Windows. Наприклад, неможливо використовувати для хмарних файлів розроблену Microsoft файлову систему Resilient File System (ReFS), яка стійка до збоїв. Також неможливо використовувати картки SD, які часто мають файлову систему FAT32.

Нововведення OneDrive стосується не лише комп’ютерів з Windows 10, а й машин на базі Windows 8.1. Відповідні зміни вже внесені в політиці використання від 5 червня 2017 року.

У самій Microsoft пояснили нововведення так: «OneDrive намагається забезпечити найкращу можливість синхронізації на Windows. Саме тому сервіс має індустріальний стандарт підтримки NTFS».

За словами корпорації, жодних змін у OneDrive не відбулося. Просто раніше цей сервіс не видавав вікно помилки, коли його папку створювали на диску з відмінною від NTFS файловою системою. Тепер програмісти виправили цей недолік. Політика офіційної підтримки не змінилася, і всі папки програми повинні розміщуватися на дисках з NTFS.

OneDrive (раніше SkyDrive) – хмарне сховище, створене в серпні 2007 року Microsoft. У січні 2014 року компанія Microsoft оголосила про перейменування хмарного сервісу SkyDrive на OneDrive через судовий позов, поданий британською телекомпанією British Sky Broadcasting Group (BSkyB). Під новим іменем сервіс був офіційно запущений 20 лютого 2014 року, у той час як SkyDrive припинив своє існування.

Сервіс OneDrive дозволяє зберігати до 5 ГБ інформації безплатно. Для зображень передбачено попередній перегляд у вигляді ескізів, а також можливість їхнього перегляду у вигляді слайдів. Для цього сервісу існують клієнтські програми доступу для Android, iOS, Windows Phone, Windows, Xbox, OS X, MeeGo 1.2 Harmattan, Symbian Belle. Окрім цього, служба підтримує Office Online, що дозволяє користувачам завантажувати, створювати, редагувати й обмінюватися документами Microsoft Office безпосередньо у веб-браузері.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я